Dodávka energií a stabilný partner Hotelu PARTIZÁN****

Spoločnosť Energie2, a. s., je dlhodobo stabilnou firmou na trhu a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli s ňou spolupracovať. Poskytli nám profesionálne poradenstvo v oblasti dodávky energií. Energie2, a. s., sú navyše členmi obchodného spoločenstva Lyoness, rovnako ako aj Hotel Partizán.
Bc. Michal Kic, riaditeľ Hotelu Partizán

 • Hotel Partizán je považovaný za ozdobu Tálov. Jeho poloha v strede Slovenska je z pohľadu stratégie veľkou výhodou. Možno ho považovať za rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v netradične štýlovom prevedení s čarokrásnym panoramatickým výhľadom.

  Štvorhviezdičkový Hotel Partizán v Nízkych Tatrách prináša klientovi množstvo príležitostí teambuildingového charakteru, outdorových aktivít a športového vyžitia, ale rovnako sa postará o jeho potreby aj v oblasti relaxu a wellness.
  Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Centrum. Za odpočinkom a oddychom vás takto prevedieme až po 1500 m² relaxačného zázemia s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami a odpočivárňami.

  Hotel Partizán tiež disponuje priestormi pre workshopy, konferencie, rokovania, v podobe kongresového centra s celkovou rozlohou 1000 m².
  HOTEL PARTIZÁN****
  +421 48 63 08 500
  www.partizan.sk, partizan@partizan.sk