Dodávka energií pre Merkury Market

Od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Merkury Market Slovakia s.r.o. zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. V súčastnosti sa už predajne tejto obchodnej siete nachádzajú prakticky v každom regióne Slovenska.

Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov.    

Obchody siete Merkury svojim klientom zabezpečujú prístup k najpestrejšej ponuke keramickej dlažby a obkladov v danom regióne. Bohatý výber vzorov dlažieb a obkladov, značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka a Španielska, uspokojí vkus dokonca aj tých najnáročnejších zákazníkov v predajniach Merkury Design.            

Celkom iste budú spokojní aj zákazníci, ktorí majú záujem o stolárske výrobky, pretože  ponúkame veľmi pestrú ponuku dverí, okien (drevených, hliníkových a PCV) ako aj stenových panelov a laminátových podláh.V našej ponuke je aj odborná montáž zakúpených dverí a okien.Okrem toho Merkury Market svojím klientom ponúka najväčší výber lámp, lustrov, tapiet, záclon, závesov, drevenej galantérie a tiež kobercov. Naša spoločnosť sa môže pochváliť veľmi bohato zásobeným oddelením keramiky a sanitárnej techniky.             

tel.: 421 051 749 80 03
biuro@merkurymarket.pl
www.merkurymarket.sk