Hotel Tatra

Nato, aby 4-hviezdičkový hotel mohol fungovať, musí poskytovať kvalitné služby. Preto sme si vybrali kvalitného a profesionálneho obchodného partnera, ktorý nám poskytuje špičkové poradenstvo, servis a služby. Bez týchto predpokladov nemôže byť žiadny hotel a business úspešný.

Hotel Tatra, ktorý sa nachádza asi 300 metrov od Starého mesta a Prezidentského paláca, je moderný štvorhviezdičkový biznis hotel v centre mesta, fungujúci od roku 1930.

Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v centre hlavného mesta a jeho poloha je ako stvorená pre vyznávačov nočného života. V roku 2009 prešiel rekonštrukciou a okrem modernizácie sa zvýšila aj kapacita ubytovania na 200 izieb a to jednolôžkových, dvojlôžkových, ako aj apartmánov.

V hoteli je k dispozícii Wi-Fi internetové pripojenie a samozrejmosťou je ak klimatizácia. Priamo v hoteli sa nachádza kaviareň, bar a reštaurácia, kde sa podávajú jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne a kvalitné vína. V bare, ktorý má fajčiarsku a nefajčiarsku časť, si môžete vybrať zo širokej ponuky nápojov.

K dispozícii sú 2 veľké kongresové sály a 2 salóniky so špičkovým technickým vybavením s celkovou kapacitou až 700 účastníkov. Sály sú vhodné pre všetky typy akcií, ako konferencie, semináre, školenia, svadby a spoločenské udalosti. Svoje auto môžete bezpečne zaparkovať v hotelovej garáži s kapacitou až 90 parkovacích miest.   

+421 2 592 72 111
rezervacie@hoteltatra.sk
www.hoteltatra.sk